درباره‌ما

معرفی شرکت پمپ های صنعتی بین المللی نفت
factory-free-img

.

آقای مهندس مهدی فرج پوروند با سابقه 45 سال بومی سازی و تولید موفقیت آمیز بیش از 1500دستگاه از تمامی پمپ های صنایع نفت گاز پتروشیمی و نیروگاهی با استاندارد API 610 به منظور رشد تدوین تکنولوژی و توسعه ای پایدار در صنعت پمپ سازی و دیگر توربو ماشین ها با ایجاد یک سرمایه گذاری جدید و خرید ماشین آلات و نجهیزات منحصر به فرد یک مجتمع عظیم صنعتی دیگر را با احداث 20 هزار متر مربع سوله در زمینی به وسعت 5 هکتار و در منطقه ویژه اقتصادی فرودگاه پیام واقع در استان البرز به نام شرکت پمپ های صنعتی بین المللی نفت، ظرفیت جدیدی را جهت خلق ارزشی متمایز و پایدار چه در زمینه خودکفایی در کشور و چه در زمینه صادرات محصولات به کشورهای همسایه و اوراسیا اهتمام ورزیده است. این شرکت مجموعه ای از کارخانجات مجهز شامل بخش های طراحی مهندسی، کارگاه های مدل سازی، ماشین کاری، تست، آزمایشگاه، کنترل کیفیت، ریخته گری، مونتاژ و ساخت موتورهای نان یانگ می باشد. حضور نیروهای فرهیخته ایرانی در کنار دانش فنی و تخصصی به موازات تشکیل بزرگترین مرکز توربو ماشین خاورمیانه، موجب ایجاد توانایی لازم برای تولید انواع پمپ، توربین، کمپرسور،موتور الکتریکی، مکانیکال سیل و غیره برای صنایع نفت گاز پتروشیمی و نیروگاهی مطابق با بالاترین استاندارد جهانی گردیده است.

ماموریت و چشم انداز

بر این باوریم که برای بهترین بودن، باید تخصص ما تعهد ما باشد و در این راستا با افتخار می گوییم که با تکیه بر دانش، مهارت و سیستم های نوین مدیریتی، فن آوری و کیفیت برتر طراحی و تولید و نیز نیروهای توانمند در عرصه ارائه محصولات و خدمات، توانسته ایم بهترین ها را برای مشتریانمان فراهم کنیم.

به عنوان یک مجموعه تولیدی و خدماتی، متعهد هستیم که تخصص، دانش فنی، مهارت و نیروی انسانی خود را در جهت توسعه محصولات و خدمات خود به کار گیریم. در این راستا، در حالی که مشتریانمان را قلب کسب و کار خود می دانیم، از تجربیات خود برای تبدیل بینش ها و مشاهدات به ایده های مفید در راستای خدمت به مشتریان در مقیاس جهانی استفاده می کنیم و به دنبال بالاترین کیفیت و بهبود مستمر هستیم.

استراتژی اصلی شرکت عبارت است از:

  • تبدیل شدن به بزرگترین تولید کننده پمپ های صنعتی در منطقه

  • تنوع و نوآوری در محصولات

  • توسعه بازارهای صادراتی

  • افزایش کیفیت و کاهش قیمت تمام شده

  • کاهش زمان تحویل

پیمایش به بالا
پاسخگوی شما هستیم